Допомога Україні під час війни

9

Программа психологічної реабілітації

Программа психологічної реабілітації, щотижневі класи з арт-терапії для дітей-переселенців з Маріуполя. Проводить особисто виконавчий директор White Ribbon Ukraine Надія Копаниця спільно з колегами-психологами та арт-терапевтами.

Пости Надії Копаниці з майстер-класів

https://www.facebook.com/1036231051

https://www.facebook.com/1036231051

Співробітництво з Центром комунікації – майданчиком для розбудови діалогу влади та громади Київської державної адміністрації.
Центр висвітлює діяльність міської влади, спонукає активних громадян долучатися до реалізації та моніторингу здійснення міських політик.
Пріоритет – популяризація механізмів участі, їхній аудит та вдосконалення.
Електронні петиції, консультації, громадські слухання, громадські ради та органи самоорганізації населення в Києві мають зростаючу динаміку, збільшується поле для співпраці. Звідси наступний пріоритет – навчання навичкам діалогу та просвітництво громадських активістів і службовців для ефективної взаємодії.
Столиця вкрай потребує залучення активних мешканців. Лише разом ми збудуємо комфортний, модерний, людино-орієнтований Київ

https://vcentri.com/?fs=e&s=cl

https://www.facebook.com/vcentri.kyiv/

9

Психологічна реабілітація/адаптація, запобігання суїциду

Психологічна реабілітація/адаптація, запобігання суїциду при роботі з жінками та дітьми, жертвами військових злочинів (гвалтування) у Бучі, Ірпені, пізніше Харківській області Ведучим психологом, виконавчим директором Біла Стрічка Украіна Надією
Копаницею з командою колег

9

Перелік Громадських Організацій у Європі з допомоги жінкам-біженкам

Членом наглядової ради Біла Стрічка Украіна Іриною Мірошник було підготовлено у перші тижні війни перелік NGO, громадських оргпнізацій та фондів в країнах Європи, де українські жінки-біженки, що вимушені були терміново покинути країну заради власної безпеки можуть отримати допомогу чи консультацію. Юридичну, психологічну, питання з адаптації у країні тощо. Перелік з 83 оранізацій із 29 країн було особисто перевірено на відповідність заявленій діяльності, і також на предмет наявності носіїв мови для полегшення звернень адже багато людей через вимушено переміщених осіб не володіють англійською чи місцевими мовами країн. Списки були розповсюджені серед посольств Украиїни у відповідних країнах та у группах підтримки.
Будь ласка, завантажуйте, поширюйте та користуйтесь.

>> Відкрити “Перелік Громадських Організацій” можна тут…

9

Додаток eyeWitness to Atrocities (Очевидець звірств) від Міжнародної асоціації юристів (IBA, Лондон) дозволяє очевидцям максимально безпечно зафіксувати воєнні злочини у формі, яка може бути прийнятою в міжнародних судах надано у використання Україні


Міжнародною асоціацією юристів (IBA), яка базується в Лондоні, завдяки члену наглядової ради
White Ribbon Ukraine, Andrea Fraser (Лондон) надано у використання їх розробку eyeWitness to Atrocities

Українцям, які стали свідками воєнних злочинів, пропонують скористатися спеціальним додатком, який зафіксує їх для міжнародного суду

eyeWitness to Atrocities (Очевидець звірств) — спеціальний додаток для телефону, розроблений асоціацією.

Цей застосунок дозволяє очевидцям максимально безпечно зафіксувати воєнні злочини у формі, яка може бути прийнятою в міжнародних судах. Додаток замаскований під звичайну програму-фотокамеру. Проте він відразу відправляє відзняті матеріали на безпечний сервер і може негайно видаляти їх з пам’яті телефону.

Фото та відео, а також примітки до них, не можна побачити у галереї телефону, якщо не знати спеціальний код доступу. Також є “кнопка паніки”, яка дозволяє швидко стерти всі матеріали. Таким чином особа, яка документує злочини, буде максимально захищена від переслідувань. Проте розробники радять спочатку переконатися, що фіксувати воєнні злочини безпечно для життя та здоров’я.

Згодом міжнародна команда юристів розглядає завантажені матеріали і вирішує, чи можна використовувати їх у судових провадженнях.

Будь ласка, качайте та користуйтесь!

>> Відкрити “eyeWitness to Atrocities” можна тут…

 

9

Допомога в облаштуванні дитячого табору для дітей-переселенців. Фандрайзинг.

У співробітництві з Черкаською міською адміністрацією та мером міста Черкаси, упорядкований євро-наметовий еко-табір RD Home поряд із природним озером, фермерськими полями та лісовим масивом у Черкаській області.
Це дитячий наметовий табір активно-пізнавального відпочинку, програма якого спрямована на всебічне виховання особистості, а також набуття корисних та життєво необхідних навичок.
Це неймовірно цікава, захоплююча і, найголовніше, розвиваюча пригода для дітей.
Програма табору – це 7 днів у світі творчості, розваг, нових знань та єднання з природою.
RD Home дає кожній дитині відчути гармонію з природою, вивчити культуру та традиції країни, забути про страшну війну та пережиті страшні спогади.
У програмі табору:
Живопис, арт. терапія, квести, екскурсії, творчі майстер-класи, лекції та історичні розповіді, правознавство та медицина, кулінарія, шиття, спорт, рибалка, розваги та ігри, концертні програми та знайомства з відомими людьми різних професій.
Наприкінці кожної зміни, фотосесія з професійним фотографом та публікація в журналі.

Команда засновників:
Наслєднікова Регіна – дипломований режисер-хореограф, засновник продюсерського центру та Молодіжної організації RD studio, Організатор масових заходів, фестивалів, конкурсів краси. Постановник танцювальних та модельних шоу та мюзиклів в Україні та за кордоном (Литва, Латвія, Австрія, Туреччина, Польща, Ліван, ОАЕ, Єгипет, Нігерія). Викладач дефіле, танців, фотопозування, wellness тренер.
Михайлова Вілєна – дизайнер, модельєр, ведуча, організатор масових заходів. Засновник Молодіжної організації ReAnd та журналу “Beauty and Talent”.
Суддя міжнародних конкурсів краси та талантів, фестивалів творчості

 

 

Робота з дослідження і визнання Геноциду

Одна з наших волонтерок, талановита й розумна Злата, зробила неймовірно глибоку роботу на тему Геноциду. Ми сподіваємося, що це допоможе прискорити визнання дій Росії геноцидом на найвищому рівні, світовими організаціями та урядами країн. Історична довідка, докази, документи, обгрунтування.

Ви той, хто займається питаннями Геноциду? Ця робота повинна потрапити в правильні руки. Злата готова приєднатися до міжнародної команди, щоб завершити збір необхідних доказів й обґрунтувань та привести цю історію до результату!

БУДЬ ЛАСКА, ВИВЧІТЬ І ПОДІЛІТЬСЯ
https://paluramann.wixsite.com/genocide…

 

9

АДМІНІСТРУВАННЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ВОТСАП ГРУП

 

Адміністрування та керівництво численними міжнародними групами спілкування WhatsApp та відповідними веб-сайтами для спілкування між світовою спільнотою та українськими активістами, губернаторами, волонтерами, неурядовими організаціями, фондами, лікарнями для нагальних потреб та запитів:

– Tech4Ukraine

Основною метою цієї групи є пошук найкращих технологій та мобільних додатків, які можуть бути корисними для сприяння миру та порятунку життів цивільних осіб у контексті бомбардувань в Україні, а також можуть допомогти підтримати життя людей після кризи та за кордоном.
Корисна інформація для українських біженців:
www.first-contact.org

Tech4Ukraine.info є частиною децентралізованого аналітичного центру «Cloud Nation»: www.mycloudnation.com

– MedAid4Ukraine

Це група для постачальників медичної допомоги, волонтерів та лікарів, які хочуть допомогти врятувати життя в Україні цивільним та воєнним, щоб вони могли знаходити один одного та відповідно координувати зусилля.

Частина Tech4Ukraine.info

Tech4Ukraine.info є частиною децентралізованого аналітичного центру «Cloud Nation» www.mycloudnation.com

– Evacuation Coordination

Ця група координує інформацію про евакуацію біженців з України.

Частина Tech4Ukraine.info

Tech4Ukraine.info є частиною децентралізованого аналітичного центру «Cloud Nation» www.mycloudnation.com

– TechfugeesSuplies Coord

Part of Tech4Ukraine.info

Tech4Ukraine.info Медична допомога, логістика, адаптація біженців, корисна інформація, контакти, додатки і посилання www.mycloudnation.com

– TECHFUGEES UK

Мережа технічної спільноти створена Майклом Батчером, видатним технічним журналістом та ІТ кріейтером із Великобританії. Ця група у WhatsApp має на меті допомогти українцям-переселенцям.

 

– Ukraine Verified Media

Медіа-група WhatsApp, створена White Ribbon Ukraine та її генеральним директором Іриною Копаницею для журналістів, редакторів, блогерів і незалежних міжнародних медіа-експертів. Ця група передавала найактуальніші та найточніші месседжі, потреби та вимоги для світових медіа з першого дня війни від заступника голови Офісу президента України Володимира Зеленського та його Головного дипломатичного радника

 

9

ДОПОМОГА ПРИ ЗБОРІ КОШТІВ НА ПРОЕКТ ФОНДУ «КВІТНА»

«Клініка жіночого здоров’я»
Допомога у фандрайзинговій кампанії

Допомога голові БФ «Квітна», незалежному раднику мера міста Ірпінь із гуманітарних питань Уріелю Штерну в проекті Мобільна жіноча клініка в Україні – це мобільна акушерсько-гінекологічна та психологічна клініка, що задовольняє потреби здоров’я жінок по всій Україні, особливо у важкодоступних населених пунктах де бракує медичної інфраструктури. Він пропонуватиме послуги з догляду та лікування для жінок, які постраждали від війни через відсутність доступу до лікування, з акцентом на тих, хто постраждав від сексуального насильства на окупованих територіях.

Партнерство з Медичним центром Шеба, Коридор Ізраїльської допомоги Україні

 

https://kvitna…

 

9

АДВОКАЦІЯ БАНКУ КРОВІ В УКРАЇНІ

 

9

СПІВЗАСНУВАННЯ «HYNTEGRA ORGANIZZAZIONEDI VOLONTARIATO»

CEO Біла Стрічка Украіна Ірина Копаниця стала співзасновником італійської асоціації «HYNTEGRA OrganizzazioneDi Volontariato» разом із Лукою Берліті,
відомим італійським журналістом, філантропом, волонтером, що понад 20 років керує консалтинговою компанією в сфері гостинності.
Асоціація допомагає українським біженцям у Римі та регіоні. Спільно ми допомогли понад 140 українським родинам облаштуватися в Італії. У травні 2022 року ми створили 2 безкоштовні спортивні клуби для українських дітей з футболу та дзюдо.

 

9

ПРОСУВАННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ ТА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ДУМКИ

Активне просування у соціальних медіа та серед лідерів думок послуг, програм, спеціалізованих мобільних додатків, доступних українським біженцям для пошуку роботи, медичної, гуманітарної допомоги.

 

9

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ Voices of Ukraine

Соціальний медіа-проект «Голоси України» у співпраці з Юлією Сайн, берлінською активісткою та засновницею Instagram-спільноти «Голоси України», яка створила українцям платформу, щоб їх почули в Європі та світі: особисті історії розказані від пешої особи, страхи, біль, пережиті емоції.

https://www.instagram.com/voicesofukraine/

9

СПІВПРАЦЯ ЗІ ЗМІ, ГОЛОВНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМОЮ НОВИН

Співпраця з українською онлайн-платформою новин Украінська правда, пов’язана з українською воєнною кризою, та низкою публікацій.

https://www.pravda.com.ua/ukr/

 

9

АДВОКАЦІЙНА КАМПАНІЯ ІЗ ПРИСКОРЕННЯ ВВЕДЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ ПРОРОСІЙСЬКИХ ЗНАМЕНИТОСТЕЙ, ЛІДЕРІВ ДУМОК, СПОРТСМЕНІВ ТОЩО.

 

9

УСПІШНЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО МІЖНАРОДНОЇ КРИМІНАЛЬНОЇ ГРУПИ З ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

White Ribbon Ukraine та її генеральний директор Ірина Копаниця допомагали українським та європейським органам влади у розслідуванні угруповання з торгівлі людьми, яке діяло в Португалії, Польщі та Україні:
https://observador.pt/2022/05/23/ajuda-a-ucrania-grupo-de-facebook-investigado-por-suspeitas-de-burla-sef-ja-recebeu-22-denuncias-de-trafico

 

9

ТЕХНОЛОГІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ПОКРИТТЯ ВІКОН ДЛЯ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Співпраця з Mitigation Technologies, США
продукт називається The Safety Drape. Спеціальна технологія обшивки вікон, яка під час вибухової хвилі запобігає розбиттю вікна на дрібні осколки та захищає людей від травм і пошкоджень. SAFETYDRAPE®️ зміцнює конструкції проти бомб по всьому світу. Використовується в Білому домі, посольствах США по всьому світу, аж до Кореї, цей продукт рятує життя, забезпечуючи безпеку, комфорт і спокій. Пілотний проект для Харківського обласного перинатального центру вже виготовляється.
https://kharkov.info/place/harkovskiy-regionalnyy-perinatalnyy-centr

https://www.facebook.com/RegionalPerinatalCenter/ 
Проект у співпраці з ЮНІСЕФ, UACDA (Ukrainian Community Developers Alliance), www.uacda.com
які працюють над захистом вікон і житловими питаннями, а також з доставкою допомоги/продовольства, забезпечують координацію та реагування громади на гуманітарні, кліматичні та громадські кризи.

9

СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ПОРТУГАЛЬСЬКОЮ NGO DOINA З ДОПОМОГИ БІЖЕНЦЯМ З УКРАЇНИ

White Ribbon Ukraine ( Біла стрічка Україна) допомогла біженцям з України що влаштувалися в Португалії надати онлайн психологічну підтримку людям з посттравматичним синдромом та панічними атаками. Нашим місцевим партнером є Марта Ліма з Асоціації DOINA, розташованої в регіоні Алгарве, яка надає підтримку та залучення іммігрантів, які переїжджають до регіону. DOINA допомогла багатьом українцям в Алгарве та співпрацює з різними неурядовими організаціями ЄС та місцевою поліцією у справах про зниклих людей. Марта Ліма – активістка, правозахисниця, менеджерка соціальних проектів. Від початку війни в Україні вона допомагала рятувати українські родини, які іммігрували до Португалії, та надавала соціальні послуги біженцям після їх прибуття.
www.doina.pt

 

9

СПІВПРАЦЯ З ФОНДОМ ПАУЛИ ШВАРЦ:

1. Тематичний аналіз міжнародного досвіду та досвіду в управлінні таборами біженців під час спеціального гуманітарного візиту, організованого Паулою Шварц на острові Самос, Греція, у таборі ООН для біженців у квітні 2022 р. (великий табір що споруджено рік тому вартістю 43 млн. €)

2. Допомога в адмініструванні комунікаційних груп з гуманітарної та медичної допомоги, логістики та технічних рішень для постраждалих від війни українців.

Паула Шварц є засновницею Startupboat, Tech4Ukraine.info та Cloud Nation www.mycloudnation.com. Вона є членом інноваційної ради X Prize Foundation, входить до 5 найкращих жінок, які змінили Німеччину у 2019 році, є найкращим інноватором віком до 40 років за версією журналу Capital, номінант Audi Generation Prize; отримала нагороду Ashoka Impact Award у Греції та була включена до списку Forbes 30 Under 30 у категорії «Соціальне підприємництво». Паула Шварц також є спеціальним уповноваженим Ватикану з вирішення проблем, пов’язаних з даними, колишнім куратором робочої групи з питань біженців Всесвітнього економічного форуму в Давосі та членом Ради креативної економіки Німеччини