Допомога Україні під час війни

9

Допомога в облаштуванні дитячого табору для дітей-переселенців. Фандрайзинг.

У співробітництві з Черкаською міською адміністрацією та мером міста Черкаси, упорядкований євро-наметовий еко-табір RD Home поряд із природним озером, фермерськими полями та лісовим масивом у Черкаській області.
Це дитячий наметовий табір активно-пізнавального відпочинку, програма якого спрямована на всебічне виховання особистості, а також набуття корисних та життєво необхідних навичок.
Це неймовірно цікава, захоплююча і, найголовніше, розвиваюча пригода для дітей.
Програма табору – це 7 днів у світі творчості, розваг, нових знань та єднання з природою.
RD Home дає кожній дитині відчути гармонію з природою, вивчити культуру та традиції країни, забути про страшну війну та пережиті страшні спогади.
У програмі табору:
Живопис, арт. терапія, квести, екскурсії, творчі майстер-класи, лекції та історичні розповіді, правознавство та медицина, кулінарія, шиття, спорт, рибалка, розваги та ігри, концертні програми та знайомства з відомими людьми різних професій.
Наприкінці кожної зміни, фотосесія з професійним фотографом та публікація в журналі.

Команда засновників:
Наслєднікова Регіна – дипломований режисер-хореограф, засновник продюсерського центру та Молодіжної організації RD studio, Організатор масових заходів, фестивалів, конкурсів краси. Постановник танцювальних та модельних шоу та мюзиклів в Україні та за кордоном (Литва, Латвія, Австрія, Туреччина, Польща, Ліван, ОАЕ, Єгипет, Нігерія). Викладач дефіле, танців, фотопозування, wellness тренер.
Михайлова Вілєна – дизайнер, модельєр, ведуча, організатор масових заходів. Засновник Молодіжної організації ReAnd та журналу “Beauty and Talent”.
Суддя міжнародних конкурсів краси та талантів, фестивалів творчості

 

 

Робота з дослідження і визнання Геноциду

Одна з наших волонтерок, талановита й розумна Злата, зробила неймовірно глибоку роботу на тему Геноциду. Ми сподіваємося, що це допоможе прискорити визнання дій Росії геноцидом на найвищому рівні, світовими організаціями та урядами країн. Історична довідка, докази, документи, обгрунтування.

Ви той, хто займається питаннями Геноциду? Ця робота повинна потрапити в правильні руки. Злата готова приєднатися до міжнародної команди, щоб завершити збір необхідних доказів й обґрунтувань та привести цю історію до результату!

БУДЬ ЛАСКА, ВИВЧІТЬ І ПОДІЛІТЬСЯ
https://paluramann.wixsite.com/genocide…

 

9

СПІВПРАЦЯ З ФОНДОМ ПАУЛИ ШВАРЦ:

1. Тематичний аналіз міжнародного досвіду та досвіду в управлінні таборами біженців під час спеціального гуманітарного візиту, організованого Паулою Шварц на острові Самос, Греція, у таборі ООН для біженців у квітні 2022 р. (великий табір що споруджено рік тому вартістю 43 млн. €)

2. Допомога в адмініструванні комунікаційних груп з гуманітарної та медичної допомоги, логістики та технічних рішень для постраждалих від війни українців.

Паула Шварц є засновницею Startupboat, Tech4Ukraine.info та Cloud Nation www.mycloudnation.com. Вона є членом інноваційної ради X Prize Foundation, входить до 5 найкращих жінок, які змінили Німеччину у 2019 році, є найкращим інноватором віком до 40 років за версією журналу Capital, номінант Audi Generation Prize; отримала нагороду Ashoka Impact Award у Греції та була включена до списку Forbes 30 Under 30 у категорії «Соціальне підприємництво». Паула Шварц також є спеціальним уповноваженим Ватикану з вирішення проблем, пов’язаних з даними, колишнім куратором робочої групи з питань біженців Всесвітнього економічного форуму в Давосі та членом Ради креативної економіки Німеччини