Тетяна Рамус

Українська журналістка, громадська діячка та мисткиня, Посол Доброї волі «Біла Стрічка Україна» та «Біла Стрічка США»

Тетяна Рамус
та «Біла стрічка»

Тетяна Рамус – українська журналістка, громадська діячка та мисткиня,
з 2019 року – Посол Доброї волі «Біла Стрічка Україна» та «Біла Стрічка США».

У 2019 році Тетяна Рамус та її бренд ARTRAMUS, приєднались до міжнародного громадського руху «Біла стрічка» (White Ribbon).

Мета співпраці – об’єднання міжнародних та національних лідерів суспільної думки, експертів навколо концепції #ЗмінитиДопомогтиПопередити.

 

  • Змінити на краще життя людей, які стали жертвами домашнього насильства;
  • Допомогти постраждалим від домашнього насильства;
  • Попередити явища домашнього насильства та гендерної нерівності.​

З засновником руху «Біла стрічка» – Майклом Кауфманом

1 червня 2019 року Тетяна Рамус та «Біла стрічка Україна» провели перший спільний тематичний семінар, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Також, за ініціативи Тетяни Рамус, було розпочато серію семінарів за участю Національної поліції України з питань запобігання домашньому насильству, дискримінації та булінгу.

ARTRAMUS став першим українським брендом, який підтримав міжнародний рух «Біла Стрічка», спрямований на захист прав жінок в питаннях гендерної рівності.

В рамках співпраці з «Білою Стрічкою», Тетяна Рамус випустила капсульну колекцію тематичних футболок з метою привернення уваги до проблеми домашнього насильства в Україні та світі.

В 2020 році, на ІІІ щорічній премії «Найкращий GR-фахівець 2020 року», Тетяна Рамус отримала нагороду Української Асоціації професіоналів в сфері GR та лобістів – як «Найкращий проект в сфері GR», за активну громадську діяльність та співпрацю з «Біла стрічка Україна» щодо привернення уваги до проблеми домашнього насильства.

В травні 2021 року Тетяна Рамус прийняла участь з доповіддю на V Міжнародному відкритому GR-форумі в Стамбулі, де презентувала міжнародним партнерам діяльність «Білої стрічки Україна» та досвід організації щодо захисту прав постраждалих від домашнього насильства.

В 2021 році Фонд Тетяни Рамус став партнером першого в Україні мобільного додатку WhiteRibbonUA для протидії насильству. Запуск додатку та його розробка відбувалися за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Під час 16 днів протидії насильству в 2021 році Тетяна Рамус разом з «Білою Стрічкою» реалізували масштабну інформаційну кампанію у медіа за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Також в Києві було проведено арт-проект «Це не гра», якій закликав уважніше ставитися до проблеми домашнього насильства та пояснював основні його форми та ознаки.

Додатково інформаційна арт-виставка була презентована у Верховній Раді України за участі парламентарів.

Також у 2021 році, за сприяння Тетяни Рамус, як Посла Білої Стрічки, разом з Міністерством Внутрішніх справ України було видано інформаційний буклет «Бачите, що людина страждає від насильства? Не залишайтесь осторонь!».

Говорити про домашнє насилля – це можливість змінити життя на краще. Своє та інших. Голос кожної жінки – це шанс вберегти життя. Ви не одна. І не один. Допомога прийде, якщо за нею звернутись!